Michal
Ancin.

Všetkých Vás vítam na mojej webovej stránke.

Moje meno je Michal a popri práci je mojou vášňou aj fotenie, úprava fotografií, a tvorba videii. Týmto mojim záľubám sa venujem už asi 5 rokov a posledný rok i profesionálne, a to aj vďaka technike, s ktorou pracujem – Nikon.

Najviac zo všetkého obľubujem fotenie v exteriéroch, pretože prirodzené svetlo dodáva fotografiám požadovanú kvalitu, ktorú od výsledku očakávam. Snažím sa prepájať klasické fotenie aj s použitím dronu, vďaka čomu dostávajú fotografie, či videa iný rozmer a pohľad na vec, a to doslova.

Som detailista, ktorému naozaj záleží na kvalitnom výsledku, preto si pred každým fotením veľmi rád vypočujem Vaše predstavy o fotení a o tom, ako si predstavujete samotný proces. Po spoločných diskusiách Vám predstavím aj ja svoje nápady na vylepšenie fotografii, aby výsledok vyzeral presne tak ako si ho Vy a aj ja predstavujem. Nemám rád strojené a nadiktované pózy, či výrazy tváre. Preto sa aj ja snažím vytvárať počas fotení uvoľnenú atmosféru, aby opadlo napätie, či prípadný stres. 

S obľubou trávim svoj voľný čas aj fotením prírody. Výsledok mojej práce môžete nájsť v časti exteriér a dron kde nájdete fotografie, na ktorých sú zachytené krásy prirody počas mojich ciest po Švajčiarsku, ale aj iné minimalistické postery, ktorými viete pozdvihnúť Váš interiér.